Tlačové správy

 

 

14. október 2016

Budúcnosť má nové meno   > otvoriť PDF

 

1. január 2017

KMR ‒ Partner pre remeslo   > otvoriť PDF

História značky KMR

 

 

Karl Matthias Reich pochádzal z pltníckej rodiny vo Schwarzwalde a v roku 1914 zahájil výrobu drôtených výrobkov a prístrojov pre spracovávanie drôtu. V roku 1925 bol predstavený prvý stacionárny stolársky stroj HOLZ-HER, Karl Matthias Reich tak položil základný kameň pre svoje mnohoročné úspešné podnikanie. V roku 2010 bol pre klincovačky a spojovací materiál zavedený názov REICH. V roku 2013 prevzala firmu Karl M. Reich Verbindungstechnik GmbH podnikateľská skupina Joh. Friedrich Behrens AG, v ktorej bola v roku 2016 integrovaná ako obchodná  divízia.

 

 

Karl M. Reich Verbindungstechnik

 

Karl M. Reich Verbindungstechnik je obchodná divízia skupiny Joh. Friedrich Behrens AG. Značka REICH predstavuje špičkové výrobky spojovacej techniky a je na trhu so svojimi kvalitnými prístrojmi, kombinovanými prístrojmi a univerzálnym programom (spony, klince, skrutky) pevne etablovaná. Už po desaťročia sa teší mimoriadnej dôvere.

 

 

Skupina Behrens

 

Skupina Behrens zohráva vedúcu rolu na európskom trhu v oblasti spojovacej techniky pre drevené a drevu podobné materiály. Pred viac ako 100 rokmi založená spoločnosťou Joh. Friedrich Behrens AG obchoduje prostredníctvom globálneho zoskupenia dcérskych a podielových spoločností  so spojovacou technikou vyvinutou a vyrobenou v Nemecku (pneumatické sponkovačky a klincovačky aplynové klincovačky) a príslušným spojovacím materiálom (spony, klince v pásoch a skrutky). Produkty sa vyznačujú inovatívnymi technológiami, vysokým štandardom kvality a modernými výrobnými postupmi.

 

 

 

 

© 2018 BeA Slovensko, spol. s r. o.